KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 14744285
nr 1474 4285
Etsningar
4 st, Frankrike, hundar, yttermått inklusive ram: 23x51 cm. Ej signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 13 juni 2022
kl 18:45:50
100 kr
400 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr
700 kr
800 kr